Лабы... by Deleted user - Tuesday, 5 February 2008, 3:35 PM Number of replies: 4 проверьте лабы с 10 по 15 http://www.ipm.kstu.ru/students/724111/psycho/ С уважением... Permalink In reply to Deleted user Re: Лабы... by Богомолов Владислав - Tuesday, 5 February 2008, 6:02 PM 10,14,15 засчитываю в 11-й странно поиск работает, и базу долго найти не мог, вы ее перепутали с базой для PHPNUKE. Permalink Show parent In reply to Богомолов Владислав Re: Лабы... by Deleted user - Monday, 18 February 2008, 12:26 PM проверьте 11 лабу... с уважением... Permalink Show parent In reply to Deleted user Re: Лабы... by Богомолов Владислав - Monday, 18 February 2008, 1:28 PM Теперь работает. Permalink Show parent In reply to Богомолов Владислав Re: Лабы... by Deleted user - Tuesday, 19 February 2008, 3:23 PM значит..зачет получил?)) Permalink Show parent
In reply to Deleted user Re: Лабы... by Богомолов Владислав - Tuesday, 5 February 2008, 6:02 PM 10,14,15 засчитываю в 11-й странно поиск работает, и базу долго найти не мог, вы ее перепутали с базой для PHPNUKE. Permalink Show parent In reply to Богомолов Владислав Re: Лабы... by Deleted user - Monday, 18 February 2008, 12:26 PM проверьте 11 лабу... с уважением... Permalink Show parent In reply to Deleted user Re: Лабы... by Богомолов Владислав - Monday, 18 February 2008, 1:28 PM Теперь работает. Permalink Show parent In reply to Богомолов Владислав Re: Лабы... by Deleted user - Tuesday, 19 February 2008, 3:23 PM значит..зачет получил?)) Permalink Show parent
In reply to Богомолов Владислав Re: Лабы... by Deleted user - Monday, 18 February 2008, 12:26 PM проверьте 11 лабу... с уважением... Permalink Show parent In reply to Deleted user Re: Лабы... by Богомолов Владислав - Monday, 18 February 2008, 1:28 PM Теперь работает. Permalink Show parent In reply to Богомолов Владислав Re: Лабы... by Deleted user - Tuesday, 19 February 2008, 3:23 PM значит..зачет получил?)) Permalink Show parent
In reply to Deleted user Re: Лабы... by Богомолов Владислав - Monday, 18 February 2008, 1:28 PM Теперь работает. Permalink Show parent In reply to Богомолов Владислав Re: Лабы... by Deleted user - Tuesday, 19 February 2008, 3:23 PM значит..зачет получил?)) Permalink Show parent
In reply to Богомолов Владислав Re: Лабы... by Deleted user - Tuesday, 19 February 2008, 3:23 PM значит..зачет получил?)) Permalink Show parent